CMTB1-63DC 2P DC MCB Μικροαυτόματος Διακόπτης
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 DC MCB μπορεί να προστατεύσει τις ηλεκτρικές συσκευές και άλλο εξοπλισμό φορτίου από προβλήματα υπερφόρτωσης και βραχυκυκλώματος και να προστατεύσει την ασφάλεια του κυκλώματος. Τα περισσότερα DC MCB χρησιμοποιούν ορισμένα συστήματα συνεχούς ρεύματος όπως συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα εφεδρικής μπαταρίας, νέα ενέργεια κ.λπ.
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες συνεχούς ρεύματος αποτελούν μια αξιόπιστη και οικονομική λύση για την προστασία των κυκλωμάτων συνεχούς ρεύματος από ηλεκτρικά σφάλματα, ενώ το μικρό τους μέγεθος, η γρήγορη ενεργοποίηση και η υψηλή ικανότητα διακοπής τους καθιστούν μια δημοφιλή επιλογή σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.
Οι καταστάσεις τάσης του DC MCB είναι γενικά από DC 12V-1000V και το ονομαστικό ρεύμα μπορεί να φτάσει τα 63A.
| Πρότυπο | IEC/EN 60947-2 |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 2P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 500V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 6000Α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+70℃ |
| Τύπος καμπύλης | ντο |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Υψόμετρο | ≤ 2000μ |
| Μέγιστη χωρητικότητα καλωδίωσης | 25 τ.μ. |
| Εγκατάσταση | Ράγα DIN 35 χιλιοστών |
| Τύπος εισερχόμενης γραμμής | Κορυφή |
Πλεονέκτημα
1. Γρήγορη ενεργοποίηση: Τα DC MCB έχουν σχεδιαστεί για γρήγορη ενεργοποίηση σε περίπτωση ηλεκτρικής βλάβης, γεγονός που βοηθά στην πρόληψη ζημιών στον εξοπλισμό και την καλωδίωση.
2. Υψηλή ικανότητα διακοπής: Τα DC MCB διατίθενται σε μια σειρά από χωρητικότητες διακοπής, πράγμα που σημαίνει ότι μπορούν να χειριστούν υψηλά επίπεδα ρεύματος χωρίς να διακοπεί η λειτουργία τους.
3. Αξιόπιστη απόδοση: Τα DC MCB έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν αξιόπιστη και συνεπή απόδοση για μεγάλη διάρκεια ζωής, γεγονός που βοηθά στη μείωση του κόστους συντήρησης και αντικατάστασης.
4. Εύκολη εγκατάσταση: Τα DC MCB έχουν σχεδιαστεί για εύκολη εγκατάσταση και μπορούν να τοποθετηθούν σε ράγες DIN ή απευθείας σε πάνελ.
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB DC MCB χρησιμοποιούνται ευρέως σε ορισμένα συστήματα συνεχούς ρεύματος όπως η νέα ενέργεια, η ηλιακή φωτοβολταϊκή ενέργεια κ.λπ.
Άλλοι
Συσκευασία
6 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 120 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric επικεντρώνεται στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία.
Γιατί να μας επιλέξετε
1. Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή προϊόντων MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Επαφέα... κ.λπ.
2. Ολοκληρωμένη βιομηχανική αλυσίδα από την παραγωγή εξαρτημάτων έως την πλήρη συναρμολόγηση προϊόντων, τη δοκιμή και τον έλεγχο ρουτίνας.
3. Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
4. Επαγγελματική τεχνική ομάδα, μπορεί να παρέχει υπηρεσίες OEM και ODM, μπορεί να παρέχει ανταγωνιστικές τιμές.
5. Γρήγορος χρόνος παράδοσης και καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










