CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Μικροαυτόματος Διακόπτης για Φωτοβολταϊκά
Λεπτομέρειες προϊόντος
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες CMTB1-63 DC MCB έχουν τη λειτουργία να προστατεύουν τις ηλεκτρικές συσκευές και άλλο εξοπλισμό φορτίου από προβλήματα υπερφόρτωσης και βραχυκυκλώματος, ενώ μπορούν επίσης να προστατεύσουν την ασφάλεια του κυκλώματος. Οι περισσότεροι DC MCB χρησιμοποιούν ορισμένα συστήματα συνεχούς ρεύματος όπως νέα ενέργεια, ηλιακά φωτοβολταϊκά κ.λπ. Οι καταστάσεις τάσης των DC MCB είναι γενικά από DC 12V-1000V και το ονομαστικό ρεύμα μπορεί να φτάσει τα 63A.
| Πρότυπο | IEC/EN 60947-2 |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 1P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 250V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 6000Α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+70℃ |
| Τύπος καμπύλης | ντο |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Υψόμετρο | ≤ 2000μ |
| Μέγιστη χωρητικότητα καλωδίωσης | 25 τ.μ. |
| Εγκατάσταση | Ράγα DIN 35 χιλιοστών |
| Τύπος εισερχόμενης γραμμής | Κορυφή |
Πλεονέκτημα
1. Προστατέψτε τη συσκευή από ρεύμα βραχυκυκλώματος και ρεύμα υπερφόρτωσης.
2. Συμπαγές μέγεθος: Τα DC MCB έχουν σχεδιαστεί για να είναι συμπαγή και να εξοικονομούν χώρο, καθιστώντας τα ιδανικά για χρήση σε μικρούς ηλεκτρικούς πίνακες και εξοπλισμό.
3. Εύκολη εγκατάσταση: Τα DC MCB έχουν σχεδιαστεί για εύκολη εγκατάσταση και μπορούν να τοποθετηθούν σε ράγες DIN ή απευθείας σε ένα πάνελ.
Πολωνοί
Εφαρμογή
Ο μικροαυτόματος διακόπτης DC MCB χρησιμοποιείται ευρέως σε ορισμένα συστήματα συνεχούς ρεύματος όπως η νέα ενέργεια, η ηλιακή φωτοβολταϊκή ενέργεια κ.λπ.
Άλλοι
Συσκευασία
12 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 240 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, και τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric επικεντρώνεται στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









