CMTB1-63H 4P Υψηλής Ικανότητας Διακοπής Mcb Μικροαυτόματος Διακόπτης
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροδιακόπτης CMTB1-63 μπορεί να προστατεύσει το ρεύμα από βραχυκύκλωμα και υπερφόρτωση, ενώ μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως μη συχνή μεταφορά και μετατροπή του συστήματος ισχύος. Ο μικροδιακόπτης είναι ένα ουσιαστικό στοιχείο οποιουδήποτε ηλεκτρικού συστήματος, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία από ηλεκτρικούς κινδύνους και διασφαλίζοντας την ασφαλή και αποτελεσματική λειτουργία των ηλεκτρικών κυκλωμάτων και συσκευών.
| Όνομα προϊόντος | Μικροαυτόματος διακόπτης MCB |
| Μοντέλο αριθ. | CMTB1-63 4P |
| Πρότυπο | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 4P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400/415V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 6000Α |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Χρώμα | λευκό και γκρι |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB είναι επαγγελματικοί και χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Πλεονέκτημα
1. Προστασία κυκλωμάτων από ρεύμα βραχυκυκλώματος
2. Προστασία κυκλωμάτων από ρεύμα υπερφόρτωσης
3. Υψηλή ικανότητα θραύσης
4. Ωραίο σχέδιο και εύκολη εγκατάσταση
Άλλοι
Συσκευασία
3 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 60 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Η Mutai διαθέτει πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001 και τα προϊόντα της έχουν περάσει τα πιστοποιητικά CCC, CE, CB ... κ.λπ.
Κύρια Αγορά
Τα προϊόντα είναι ευπρόσδεκτα από τους πελάτες, ειδικά στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική, την αγορά της Ρωσίας.
1. Κύρια προϊόντα: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Επαφέας... κ.λπ.
2. Ολοκληρωμένη βιομηχανική αλυσίδα από την παραγωγή εξαρτημάτων έως την πλήρη συναρμολόγηση προϊόντων, τη δοκιμή και τον έλεγχο ρουτίνας.
3. Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
4. Επαγγελματική τεχνική ομάδα, μπορεί να παρέχει υπηρεσίες OEM και ODM, μπορεί να παρέχει ανταγωνιστικές τιμές.
5. Γρήγορος χρόνος παράδοσης και καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













