Μικροαυτόματος διακόπτης Mutai CMTB1-63 3P MCB
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 μπορεί να προστατεύσει τη συσκευή από βραχυκύκλωμα και υπερφόρτωση, ενώ μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για μη συχνή μεταφορά και μετατροπή του συστήματος ισχύος. Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 διαθέτει προηγμένη δομή, αξιόπιστη απόδοση, υψηλή ικανότητα διακοπής, κομψή εμφάνιση κ.λπ. Το κέλυφος και τα εξαρτήματά του είναι κατασκευασμένα από υλικά που προσφέρουν αντοχή σε κρούσεις και ισχυρές ιδιότητες επιβράδυνσης φλόγας.
| Όνομα προϊόντος | Μικροαυτόματος διακόπτης MCB |
| Μοντέλο αριθ. | CMTB1-63 3P |
| Πρότυπο | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 3P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400/415V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Χρώμα | Λευκό + κόκκινο |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
Καμπύλη
Πολωνοί
Πλεονέκτημα
1. Με μικρό και συμπαγές μέγεθος, εύκολο στην εγκατάσταση
2. Χαρακτηριστικό γνώρισμα βραχυπρόθεσμου ρεύματος, υπερφόρτωσης, υψηλής ικανότητας διακοπής
3. μπορούν να παρέχουν αξιόπιστη προστασία από ηλεκτρικά σφάλματα και δοκιμάζονται ώστε να πληρούν τα διεθνή πρότυπα ασφαλείας.
Εφαρμογή
Τα προϊόντα MCB χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Άλλοι
Συσκευασία
4 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 60 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Κύρια Αγορά
Μέση Ανατολή, Αφρική, Νοτιοανατολική Ασία, Νότια Αμερική, αγορά Ρωσίας.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













