MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Μικροαυτόματος Διακόπτης
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 μπορεί να προστατεύσει τη συσκευή από βραχυκύκλωμα και προστασία υπερφόρτωσης, ενώ μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως μη συχνή μεταφορά και μετατροπή συστήματος ισχύος. Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 έχει προηγμένη δομή, αξιόπιστη απόδοση, υψηλή ικανότητα διακοπής, κομψή εμφάνιση κ.λπ. Το κέλυφος και τα μέρη του είναι κατασκευασμένα από υλικό με αντοχή σε κρούσεις και ισχυρή επιβράδυνση φλόγας.
Τα MCB διατίθενται σε μονοπολικές, διπολικές και τριπολικές διαμορφώσεις, με κάθε πόλο να είναι ικανό να προστατεύει ένα ξεχωριστό κύκλωμα.
| Όνομα προϊόντος | Μικροαυτόματος διακόπτης MCB |
| Μοντέλο αριθ. | CMTB1-63 1P |
| Πρότυπο | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 1P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 6000Α |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Χρώμα | Λευκό + γκρι |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB είναι επαγγελματικοί και χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Πλεονέκτημα
1. Προστασία από ρεύμα βραχυκυκλώματος και ρεύμα υπερφόρτωσης
2. Υψηλή ικανότητα θραύσης και γρήγορη ενεργοποίηση
3. Συμπαγές μέγεθος: Τα MCB έχουν σχεδιαστεί για να είναι μικρά και συμπαγή, καθιστώντας τα εύκολα στην εγκατάσταση και την τοποθέτηση σε ηλεκτρικούς πίνακες και πίνακες διανομής.
Άλλοι
Συσκευασία
12 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 240 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
Κύρια Αγορά
Μέση Ανατολή, Αφρική, Νοτιοανατολική Ασία, Νότια Αμερική, Ρωσία... κ.λπ.
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












