MUTAI CMTB1-63H 2P μίνι MCB Μικροαυτόματος Διακόπτης
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 χρησιμοποιείται συνήθως σε ηλεκτρικά συστήματα για προστασία από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα. Ο MCB μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως μη συχνή μεταφορά και μετατροπή συστήματος ισχύος. Οι μικροαυτόματοι διακόπτες είναι κατάλληλοι για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, από οικιακές έως βιομηχανικές, και χρησιμοποιούνται συνήθως σε κυκλώματα φωτισμού, θέρμανσης και ελέγχου κινητήρα.
| Όνομα προϊόντος | Μικροαυτόματος διακόπτης |
| Μοντέλο αριθ. | CMTB1-63 2P |
| Πρότυπο | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 2P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400/415V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 6000Α |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Χρώμα | Λευκό και γκρι |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, καθώς και σε εφαρμογές μεταφοράς ηλεκτρικής ενέργειας.
Πλεονέκτημα
1. Προστασία από ρεύμα βραχυκυκλώματος και ρεύμα υπερφόρτωσης, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως μη συχνή μεταφορά και μετατροπή του συστήματος ισχύος.
2. Συμπαγές μέγεθος: Τα MCB έχουν σχεδιαστεί για να είναι μικρά και συμπαγή, καθιστώντας τα εύκολα στην εγκατάσταση και την τοποθέτηση σε ηλεκτρικούς πίνακες και πίνακες διανομής.
3. Γρήγορη ενεργοποίηση: Τα MCB έχουν σχεδιαστεί για γρήγορη ενεργοποίηση σε περίπτωση υπερφόρτωσης ή βραχυκυκλώματος, γεγονός που βοηθά στην πρόληψη ζημιών σε ηλεκτρικό εξοπλισμό και πιθανών κινδύνων για τους ανθρώπους.
4. Υψηλή ικανότητα θραύσης
Άλλοι
Συσκευασία
6 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 120 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Με πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001, ISO14001, τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από διεθνή πιστοποιητικά CCC, CE, CB.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric επικεντρώνεται στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία.
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












