Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Μικροαυτόματος Διακόπτης
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 προσφέρει προστασία από βραχυκυκλώματα και υπερφορτώσεις και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για σπάνιες μεταφορές και μετατροπές συστημάτων ισχύος. Με προηγμένο δομικό σχεδιασμό, αξιόπιστη απόδοση, υψηλή ικανότητα διακοπής και κομψή εμφάνιση, ο μικροαυτόματος διακόπτης CMTB1-63 είναι ένα προϊόν κορυφαίας ποιότητας. Το κέλυφος και τα εξαρτήματά του είναι κατασκευασμένα από υλικά με ισχυρή αντοχή σε κρούσεις και ιδιότητες επιβράδυνσης φλόγας.
| Όνομα προϊόντος | MCB |
| Μοντέλο αριθ. | CMTB1-63 4P |
| Πρότυπο | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 4P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400/415V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 3000A/4500A |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | C |
| Χρώμα | Λευκό + κόκκινο |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
Καμπύλη
Πολωνοί
Πλεονέκτημα
1. Προστασία κυκλωμάτων από ρεύμα βραχυκυκλώματος
2. Προστασία κυκλωμάτων από ρεύμα υπερφόρτωσης
3. Ωραίο σχέδιο και εύκολο στην εγκατάσταση
Εφαρμογή
Το MCB χρησιμοποιείται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας... κ.λπ.
Άλλοι
Συσκευασία
3 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 60 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 22*8,2*8 εκ.
Κύρια Αγορά
Μέση Ανατολή, Αφρική, Νοτιοανατολική Ασία, Νότια Αμερική, αγορά Ρωσίας... κ.λπ.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
Τα MCB έχουν πιστοποιηθεί από διεθνή πιστοποιητικά όπως CCC, CE και CB, και υποστηρίζονται από πιστοποιητικά συστήματος διαχείρισης ISO 9001 και ISO 14001.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













