MUTAI CMTB1LE-63 Διακόπτης κυκλώματος υπολειπόμενου ρεύματος 4P RCBO
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο διακόπτης κυκλώματος με υπολειπόμενο ρεύμα CMTB1LE-63 μπορεί να προστατεύσει άτομα και ρεύμα από ηλεκτροπληξία, βραχυκύκλωμα, σφάλματα υπερφόρτωσης. Ο διακόπτης RCBO χρησιμοποιείται κυρίως σε εμπορικά και οικιστικά κτίρια,
Συμμορφώνεται με το πρότυπο IEC61009-1.
| Όνομα προϊόντος | Διακόπτης κυκλώματος που λειτουργεί με υπολειμματικό ρεύμα |
| Αριθμός μοντέλου | CMTB1LE-63 4P |
| Πρότυπο | IEC61009-1 |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 4P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | Γ ή Δ |
| Ονομαστικό υπολειπόμενο ρεύμα λειτουργίας In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Καμπύλη
Διάσταση περιγράμματος και εγκατάστασης (mm)
Πλεονέκτημα
1. Προστασία από ρεύμα βραχυκυκλώματος και ρεύμα υπερφόρτωσης
2. Προστασία από ηλεκτροπληξία: Ένας διακόπτης διαρροής ρεύματος ανιχνεύει και διακόπτει ηλεκτρικά σφάλματα που προκαλούνται από διαρροή ρεύματος προς τη γη, αποτρέποντας ηλεκτροπληξία και ηλεκτροπληξία.
3. Γρήγορος χρόνος απόκρισης: Αυτοί οι διακόπτες έχουν σχεδιαστεί για να ενεργοποιούνται γρήγορα, συχνά μέσα σε κλάσμα του δευτερολέπτου, όταν ανιχνεύεται ηλεκτρικό σφάλμα.
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB είναι επαγγελματικοί και χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Άλλοι
Συσκευασία
1 τεμάχιο ανά εσωτερικό κουτί, 20 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric δίνει ιδιαίτερη έμφαση στην εξυπηρέτηση αγορών στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία... κ.λπ.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












