MUTAI CMTB1LE-63 3P Διακόπτης Διαρροής RCBO
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ένας διακόπτης διαρροής ρεύματος με προστασία υπερέντασης (RCBO) είναι μια ηλεκτρική συσκευή ασφαλείας που συνδυάζει τις λειτουργίες μιας διάταξης διαρροής ρεύματος (RCD) και ενός μικροδιακόπτη (MCB) σε μία μόνο μονάδα.
Ο διακόπτης κυκλώματος υπολειμματικού ρεύματος CMTB1LE-63 μπορεί να προστατεύσει άτομα και ηλεκτρικό ρεύμα από ηλεκτροπληξία, βραχυκύκλωμα, σφάλματα υπερφόρτωσης. Ο διακόπτης RCBO χρησιμοποιείται κυρίως σε εμπορικά και οικιστικά κτίρια. Συμμορφώνεται με το πρότυπο IEC61009-1.
| Όνομα προϊόντος | Διακόπτης κυκλώματος με υπολειμματικό ρεύμα RCBO |
| Αριθμός μοντέλου | CMTB1LE-63 3P |
| Πρότυπο | IEC61009-1 |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 3P |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 400V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Ονομαστικό υπολειπόμενο ρεύμα λειτουργίας In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Καμπύλη
Διάσταση περιγράμματος και εγκατάστασης (mm)
Πλεονέκτημα
1. Προστασία κυκλωμάτων από ρεύμα βραχυκυκλώματος, ρεύμα υπερφόρτωσης και προστασία από διαρροές γείωσης
2. Εύκολη εγκατάσταση: Τα RCBO είναι συνήθως συμπαγή και εύκολα στην εγκατάσταση, καθιστώντας τα ιδανικά για χρήση σε μικρούς χώρους ή στενούς χώρους.
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB είναι επαγγελματικοί και χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Άλλοι
Συσκευασία
2 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 40 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric επικεντρώνεται στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













