MUTAI CMTB1LE-63 1P N Διακόπτης Κυκλώματος Διαρροής RCBO
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο διακόπτης διαρροής ρεύματος CMTB1LE-63 μπορεί να προστατεύσει άτομα και ηλεκτρικούς παρόχους από ηλεκτροπληξία, βραχυκύκλωμα και σφάλματα υπερφόρτωσης. Ο διακόπτης RCBO χρησιμοποιείται κυρίως σε εμπορικά και οικιστικά κτίρια. Συμμορφώνεται με το πρότυπο IEC61009-1.
Το CMTB1LE-63 RCBO ισχύει για AC50/60HZ, ονομαστική τάση 230V/240V/400V /415V και ονομαστικό ρεύμα έως 63A.
| Όνομα προϊόντος | RCBO |
| Αριθμός μοντέλου | CMTB1LE-63 1P+N |
| Πρότυπο | IEC61009-1 |
| Ονομαστικό ρεύμα σε (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Πολωνοί | 1P+N |
| Ονομαστική τάση Ue (V) | 230V |
| Ονομαστική συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Ονομαστική χωρητικότητα βραχυκυκλώματος Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Ονομαστική τάση αντοχής σε κρουστική ώθηση Uimp | 4000V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20℃~+40℃ |
| Τύπος στιγμιαίας απελευθέρωσης | CD |
| Ονομαστικό υπολειπόμενο ρεύμα λειτουργίας In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Καμπύλη
Διάσταση περιγράμματος και εγκατάστασης (mm)
Πλεονέκτημα
1. Προστασία κυκλωμάτων από βραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση και διαρροή γείωσης
2. Εύκολη εγκατάσταση: Οι διακόπτες κυκλώματος υπολειμματικού ρεύματος μπορούν να εγκατασταθούν σε οποιοδήποτε πίνακα διακοπτών ή ηλεκτρικό κουτί, καθιστώντας τους εύκολους στην εγκατάσταση.
3. Ευαισθησία: Μπορούν να ανιχνεύσουν ακόμη και μικρές ποσότητες διαρροής ρεύματος προς το έδαφος
Πολωνοί
Εφαρμογή
Οι μικροαυτόματοι διακόπτες MCB είναι επαγγελματικοί και χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια, κατοικίες, βιομηχανικές εφαρμογές, μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας.
Άλλοι
Συσκευασία
4 τεμάχια ανά εσωτερικό κουτί, 80 τεμάχια ανά εξωτερικό κουτί.
Διαστάσεις ανά εξωτερικό κουτί: 41*21,5*41,5 εκ.
Κύρια Αγορά
Η MUTAI Electric επικεντρώνεται στη Μέση Ανατολή, την Αφρική, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Νότια Αμερική και τη Ρωσία.
Γιατί να μας επιλέξετε
Τηλέφωνο: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












